Bez nadruku

Nasze taśmy papierowe doskonale uzupełniają proces ekologicznego pakowania. Wykonane z papieru, który charakteryzuję się dużą wytrzymałością, jednocześnie umożliwiając ręczną aplikacje i przerywanie taśmy papierowej bez użycia dodatkowych narzędzi. Naturalny kolor papieru dobrze współgra z kolorem pudełka kartonowego, a jego powierzchnia nadaje się do pisania po niej, np. markerem, długopisem czy ołówkiem.
Użyty klej Solvent na bazie naturalnego kauczuku, jest najmocniejszym klejem stosowanym w taśmach pakowych. Daje długotrwałą przyczepność do wszelkich powierzchni opakowań tekturowych, bez konieczności wielokrotnego owijania, przyczyniając się tym samym do oszczędności w zużyciu samej taśmy. Zachowuje również swoją przyczepność w trudnych warunkach temperaturowych (od -25°C do 65°C) oraz w środowisku podwyższonej wilgoci.
Dla Twojego Klienta, dbającego o środowisko Opakowania kartonowe, zaklejone taśmami papierowymi to ułatwienie podczas segregacji, całość poddaje się recyklingowi w przeciwieństwie do zaklejenia klasyczną taśmą polipropylenową.

Wyświetlanie jednego wyniku

Korzyści z zakupów

Dlaczego warto zamawiać opakowania na ZgranaPaczka.com?

Szybka wysyłka

Wysyłka już w 48h!

Made in Poland

Produkujemy w Polsce!

Eko produkty

Nadają się do recyklingu

Darmowa dostawa

Już od 500 zł

Zapisz się do naszego newslettera

Bądź na bieżąco z nowościami i rozwiązaniami dla opakowań i strefy pakowania

Zobacz więcej

Pin It on Pinterest