Pytania i odpowiedzi

Poznaj porady jak kreatywnie i ekologicznie pakować Twoje paczki.

JAKI JEST CZAS DOSTAWY?

Zamówienia składane w Sklepie są realizowane w dni robocze w godz. 09:00-17:00. Zamówienia składane w soboty, niedziele i dni ustawowo wolne będą realizowane najbliższego dnia roboczego.

Czas oczekiwania na przesyłkę wynosi zwykle 2 dni robocze. W niektórych przypadkach, czas oczekiwania na przesyłkę może ulec wydłużeniu o czym na pewno zostaniesz poinformowany e- mail lub telefonicznie.

JAK MOGĘ SPRAWDZIĆ STATUS MOJEGO ZAMÓWIENIA?

Informacje o statusie zamówienia są wysyłane do Ciebie na bieżąco na e-maila którego nam podałeś. Zostaniesz powiadomiony o przyjęciu zamówienia, jego realizacji oraz wysłaniu paczki do Ciebie. Możesz je również sprawdzić na swoim koncie Klienta po zalogowaniu się

JAKI JEST KOSZT DOSTAWY?

Koszt dostawy jest zależny od wielkości Twojego zamówienia i sposobu jego dostarczenia. Wyświetlany jest każdorazowo przy podsumowaniu zamówienia. Zamówienia powyżej 500 zł pojadą do Ciebie bezpłatnie na terenie całego kraju.

CZY JEST MOŻLIWOŚĆ OSOBISTEGO ODBIORU ZAMÓWIENIA?

Tak, możesz odebrać zamówienie osobiście w naszym magazynie pod adresem:

Zgrana Paczka Sp. z o.o.
Ul. Jagiellońska 26C
13-300 Nowe Miasto Lubawskie

w godzinach pracy magazynu 08:00 – 16:00

CZY MOŻLIWA JEST DOSTAWA DO INNYCH KRAJÓW UE?

Taka dostawa jest możliwa, jednakże transport będzie każdorazowo, indywidualnie przez nas wyceniany.

JAK MOGĘ ZAPŁACIĆ ZA ZAMÓWIONY TOWAR?

W ramach funkcjonowania Sklepu możliwe są następujące sposoby płatności:

przelew na rachunek bankowy 29 1140 2004 0000 3502 8124 8962

płatność online za pomocą bramki płatniczej paynow (mBank)

W przypadku wybrania płatności za pośrednictwem płatności online paynow, podmiotem  świadczącym obsługę płatności online jest mBank SA

CZY MOGĘ ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE ZA POMOCĄ E-MAILA LUB TELEFONICZNIE?

Oczywiście, możesz złożyć zamówienie bezpośrednio u naszego pracownika i opłacić je za pomocą przelewu na rachunek bankowy. Zamówienie będzie realizowane po zaksięgowaniu środków na naszym koncie bankowym.

CZY JEST MOŻLIWOŚĆ ZAMÓWIENIA OPAKOWAŃ POD INDYWIDUALNY WYMIAR?

Jak najbardziej, postaramy się zrealizować nawet najbardziej wymagające Twoje zamówienie. Wystarczy że skorzystasz z naszego konfiguratora wyceny lub podeślesz do nas informację z dokładnymi wytycznymi na adres zamówienia@zgranapaczka.com

CZY MOGĘ ZWRÓCIĆ ZAMÓWIONY TOWAR?

Konsument może odstąpić od zawartej umowy w ciągu 14 dni bez podania przyczyny jeżeli towar jest w stanie nienaruszonym, nie noszącym śladów użytkowania oraz w oryginalnym opakowaniu. W tym celu musisz wypełnić formularz zwrotu  i przesłać go nam na maila a zamówiony towar na adres magazynu.

Jedynym wyjątkiem gdy odstąpienie od umowy/zwrot nie jest możliwe będzie, gdy zamówiony przez Ciebie produkt jest nieprefabrykowany, wyprodukowana według specyfikacji Konsumenta lub służący zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.

CO ZROBIĆ GDY PRZESYŁKA PRZYJDZIE USZKODZONA?

Jeżeli na przesyłce widoczne jest uszkodzenie zewnętrzne musisz bezzwłocznie spisać przy kurierze protokół szkody oraz zrobić kilka zdjęć uszkodzonego miejsca. Następnie protokół wraz ze zdjęciami prosimy byś wysłał na nasz adres mailowy: zamówienia@zgranapaczka.com

CZY OPAKOWANIA W SKLEPIE zgranapaczka.com SĄ EKOLOGICZNE?

Oczywiście, do produkcji naszych opakowań używamy surowców (papierów) do wytworzenia których stosuje się włókna wtórne, pozyskane z makulatury. Dlatego nasze opakowania nadają się w 100% do recyklingu.

CZY OPAKOWANIA TEKTUROWE MOŻNA STOSOWAĆ W KONTAKCIE Z ŻYWNOŚCIĄ?

Wiele osób tak robi (zerknij chociażby w jakim pudełku otrzymujesz swoją zamówioną na wynos pizzę) jednakże my tego nie polecamy – wyroby z tektur falistych nie posiadają certyfikatu do bezpośredniego kontaktu z żywnością.

NIE ZNALAZŁEŚ ODPOWIEDZI NA SWOJE PYTANIE?

Zadzwoń lub napisz do nas, z przyjemnością pomożemy 🙂

Zapisz się do naszego newslettera

Bądź na bieżąco z nowościami i rozwiązaniami dla opakowań i strefy pakowania

Zobacz więcej

Pin It on Pinterest